O nás

Už před dlouhou dobou jsem cítil, že klasické kurzy, kde “ňákej moudrej” dává rady do života už nikoho nelákají. Ba naopak, doba je přehlcená akcemi a kurzy a mnoho lidí odrazuje už jen to jediné slovo nebo jeho ekvivalenty. Proto jsme před lety realizovali s Jihočeskou univerzitou projekt vzdělávání učitelů, kde jsme si naprosto cíleně řekli ne, nebudeme tady nic vykládat a řečnit, ale v konkrétních situacích budeme přímo ukazovat, jak se to dá dělat, řešit nebo jak na to reagovat a jak je to krásné a snadné.

A tato linka práce s lidmi v jejich konkrétních situacích s jejich konkrétními starostmi a problémy je nosná linka i na našich kurzech

Petr Hynek

Na našich kurzech nečekejte nějaké dlouhé přednášky, mentorování, sáhodlouhé rady, návody a teorie, nebo moudré poučky. Na našich kurzech vám především budeme naslouchat. A pak si společně hrát a ukazovat si, jak se všechno dá řešit s radostí a lehkostí, bez násilí na sobě i druhých. A to vše na základě osobních zkušeností, ne na základě vyčtených mouder z knih. 

Veškerou moudrost si neseme v sobě a cílem a smyslem našich kurzů je, pomoc vám tuto svou moudrost najít. Vzájemně sdílet své příběhy, obohacovat se pohledy a vhledy, povídat si, radovat se, žít na plný pecky.

Žádné téma není tabu, nikdo nebude nikoho soudit ani posuzovat, všichni budeme jen hltat plnými doušky nádherné okamžiky přítomnosti.